Składanie dokumentów w Kierunkowych Komisjach Rekrutacyjnych

JAKIE DOKUMENTY NALEŻY ZŁOŻYĆ?

Studia I stopnia

Jakie dokumenty należy złożyć:

OSOBIŚCIE:

3. Kopia dowodu osobistego (oryginał do wglądu),
4. Kopia świadectwa maturalnego (oryginał do wglądu).

ZA POŚREDNICTWEM POCZTY:

3. Kopia dowodu osobistego potwierdzona notarialnie lub przez organ wydający,
4. Kopia świadectwa maturalnego potwierdzona notarialnie lub przez organ wydający.

Pamiętaj!
Jeśli wysyłasz dokumenty pocztą zadbaj o prawidłowe zaadresowanie koperty. W polu adresata należy wpisać adres kierunkowej komisji rekrutacyjnej, który znajdziesz tutaj.

PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ:

3. Kopia dowodu osobistego potwierdzona notarialnie lub przez organ wydający,
Dodatkowo osoba trzecia musi mieć upoważnienie od kandydata do złożenia dokumentów w jego imieniu (nie musi być to upoważnienie notarialne).

Studia II stopnia

Jakie dokumenty należy złożyć:

OSOBIŚCIE:

3. Kopia dowodu osobistego (oryginał do wglądu),
4. Kopia dyplomu ukończenia studiów I stopnia (oryginał do wglądu) lub zaświadczenie z dziekanatu, jeśli nie masz jeszcze dyplomu,
5. Kopia suplementu do dyplomu (oryginał do wglądu) lub wypis z indeksu,
6. Oświadczenie o kontynuowaniu lub ukończeniu studiów na innych kierunkach studiów stacjonarnych w uczelni publicznej (do wydrukowania z systemu IRK).

ZA POŚREDNICTWEM POCZTY:

3. Kopia dowodu osobistego potwierdzona notarialnie lub przez organ wydający,
4. Kopia dyplomu ukończenia studiów I stopnia potwierdzona notarialnie lub przez organ wydający lub zaświadczenie z dziekanatu, jeśli nie masz jeszcze dyplomu,
5. Kopia suplementu do dyplomu potwierdzona notarialnie lub przez organ wydający lub wypis z indeksu,

Pamiętaj!

PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ:

GDZIE ZŁOŻYĆ DOKUMENTY?

GDZIE ZROBIĆ BADANIA LEKARSKIE?

Na podanych poniżej kierunkach dodatkowo wymagane są badania lekarskie, zaświadczające o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów na danym kierunku. Skierowanie na badania otrzymasz przy składaniu dokumentów lub pocztą razem z decyzją o przyjęciu na studia.

agrobiznes, biotechnologia, biotechnologia stosowana roślin, medycyna roślin, odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami, ogrodnictwo, ochrona środowiska, rolnictwo, technika rolnicza i leśna, technologia żywności i żywienie człowieka, weterynaria, zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie jakością i analiza żywności, żywienie człowieka i dietetyka.

ZARZĄDZANIE REKTORA NR 62/2017 WRAZ Z ZAŁĄCZNIKAMI
DOSTĘPNE JEST TUTAJ