Bezpłatne kursy on-line z biologii i chemii dla kandydatów zagranicznych

k1_logo_dopuszcz_wers_podstawowa_pl_rgb_02

Marzysz o studiach zagranicznych, ale nie wiesz czy poradzisz sobie ze specjalistycznym słownictwem?

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu biologii i chemii?

Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

prev_biologiaprev_chemia

Kurs z biologii obejmuje podstawową wiedzę z zakresu biologii wybranych grup roślin i zwierząt oraz funkcji komórki, a kurs z chemii wiedzę z zakresu pojęć i procesów chemicznych dotyczących chemii nieorganicznej i organicznej.

Jest on skierowany do potencjalnych kandydatów zagranicznych, na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, pragnących pogłębić swoją wiedzę z zakresu biologii i chemii, a także opanować słownictwo z tych przedmiotów. Kurs stanowić będzie doskonałe repetytorium zasobów wiedzy, będzie pomocny także dla studentów w początkowym okresie studiowania.

Kurs zawiera dawkę wiedzy teoretycznej przedstawionej w ciekawy i aktywizujący dla uczestników sposób, oraz pytania testowe po każdym module.

Krok po kroku dowiesz się, jak należy rozwiązywać zadania, z którymi będziesz mieć do czynienia na studiach. Po rozwiązaniu testów sprawdzisz swoje odpowiedzi.

Już 6 kwietnia będziesz mógł/mogła rozpocząć swoją przygodę z biologią i chemią. W przystępny sposób pokażemy Ci, że nauki ścisłe wcale nie muszą być trudne.

Dlaczego powinieneś wybrać Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu?

UPWr to:

• 1 miejsce w rankingu Perspektyw w dziedzinie medycyny weterynaryjnej oraz nauk o żywności;
  • 12 miejsce w pierwszym konkursie Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza (jako jedyna uczelnia przyrodnicza w rankingu);
  • 208 miejsce w ogólnoświatowym Rankingu Szanghajskim w dziedzinie nauk o żywności (najwyższa pozycja wśród polskich uczelni) i 241 miejsce w dziedzinie medycyny weterynaryjnej;
  • eksperci cenieni w środowisku naukowym i wśród przedsiębiorców – kształcenie pod ich okiem to większa szansa na dobrą pracę po studiach;
  • współpraca z uczelniami z całego świata – to wymiany studenckie, praktyki i staże!
  • organizacje studenckie, w których rozwiniesz swoje pasje!
Wybierz studia na UPWr i dołącz do 7 wspaniałych!

landing2.0

Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Promocja Zagraniczna.