Dni Otwarte

Szanowni Kandydaci!

w dniach 14-15 marca ponownie otwieramy Uczelnię na młodych pasjonatów nauki!

Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do udziału w Dniach Otwartych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Wydarzenie kierujemy do uczniów szkół średnich - szczególnie uczniów klas drugich i klas maturalnych, a także wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów na naszej Uczelni.

A zarejestrować możecie się pod dwoma adresami:

• Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji,

• Wydział Medycyny Weterynaryjnej,

• Wydział Przyrodniczo-Technologicznym,

Jak dotrzeć na Kampus Grunwaldzki?
Z dworca – autobusami 145, 146 lub tramwajem 2

• Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt,

• Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności.

Jak dotrzeć na Kampus Biskupin?
Z dworca – tramwajem 2

W programie Dni Otwartych przewidziane są takie atrakcje jak:

• wykłady
    • Archeologia sądowa w badaniach współczesnych zbrodni przeciwko ludzkości,
    • Łowcy cieni, czyli o radiologii i radiologach słów kilka,
    • Jak ugryźć robala?;
  • warsztaty
    • Co kryją etykiety?,
    • Dotknij DNA,
    • Detektyw GIS - sztuka zastosowania geoinformacji jako wsparcie w walce z przestępczością;
  • zajęcia w laboratorium wodnym, centrum modelowania hydrologicznego i laboratorium geotechnicznym;
  • zwiedzanie klinik weterynaryjnych;
  • pokazy ptaków ozdobnych i gospodarskich,
  • pokaz salsy w wykonaniu Akademickiego Klubu Tańca Up,a także prezentacja oferty edukacyjnej i procesu rekrutacji oraz wiele innych zajęć.

Dodatkowo do dyspozycji uczniów będzie Punkt Doradztwa Zawodowego (Coaching Caffe).

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o rejestrowanie grup zorganizowanych najpóźniej do dnia 10 marca 2019 r. Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona.

Szczegółowy harmonogram dostępny jest tutaj. Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia lub do kontaktu z nami pod numerem telefonu (71) 320 10 75 i mailowo - rekrutacja@upwr.edu.pl

W przypadku rejestracji i późniejszej rezygnacji z udziału w wydarzeniu, prosimy o kontakt.

Do zobaczenia!
Zespół Biura Rekrutacji
Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Zobaczcie też jak było w ubiegłym roku :)