Rekrutacja 2018

Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019 już trwa! Pamiętajcie o rejestracji internetowej, opłatach i wpisaniu wyników matury :) Trzeba zrobić to własnoręcznie.

Mamy dla Was terminarz, zapoznajcie się z nim i pilnujcie dat :)

Dla spokoju ducha możecie przejrzeć Rekrutację krok po kroku i zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami!

Gdyby nie wszystkie Wasze wątpliwości zostały rozwiane piszcie do nas rekrutacja@upwr.edu.pl lub dzwońcie 71 320 1075

Zaglądajcie też do grupy, w której poza informacjami na temat rekrutacji, znajdziecie również starszych kolegów, którzy opowiedzą Wam co nieco o naszych kierunkach :)

Do zobaczenia w październiku!

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - rekrutacja
Grupa na Facebooku · 117 członków
Dołącz do grupy
Czołem Kandydaci! Jest to grupa założona specjalnie dla Was. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące rekrutacji - tutaj możecie je zadać :) Oprócz spra...