II nabór

Szanowni Kandydaci!

I nabór już się zakończył, teraz czeka Was tylko składanie dokumentów i ewentualne przesunięcia na liście :)

Natomiast dla tych, którzy się zagapili, mamy dobre wiadomości – II nabór już trwa!

Aktualnie trwa na kierunkach:

Pamiętajcie o rejestracji internetowej, opłatach i wpisaniu wyników matury :) Trzeba zrobić to własnoręcznie.

Mamy dla Was terminarz, zapoznajcie się z nim i pilnujcie dat :)

Dla spokoju ducha możecie przejrzeć Rekrutację krok po kroku i zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami!

Gdyby nie wszystkie Wasze wątpliwości zostały rozwiane piszcie do nas rekrutacja@upwr.edu.pl lub dzwońcie 71 320 1075

Zaglądajcie też do grupy, w której poza informacjami na temat rekrutacji, znajdziecie również starszych kolegów, którzy opowiedzą Wam co nieco o naszych kierunkach :)

Do zobaczenia w październiku!

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - rekrutacja
Grupa na Facebooku · 599 członków
Dołącz do grupy
Czołem Kandydaci! Jest to grupa założona specjalnie dla Was. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące rekrutacji - tutaj możecie je zadać :) Oprócz spraw organizacyjnych przy procesie rekrutacji, możecie także zapytać starszych kolegów, o to jak studiuje się na danym kierunku, czego dokładnie będziecie się uczyć, jak wyglądają plany zajęć, gdzie warto robić praktyki, gdzie można pracować po ukończeniu studiów i generalnie z czym to się je ;) ...